O nás


LC PARTNERS Collection

Firma LC PARTNERS vznikla z požiadavky zákazníkov maloobchodu, ale aj veľkoobchodných odberateľov na výrobu a predaj moderných, ale hlavne kvalitných sedacích súprav a sedacieho nábytku ako celku.
Pôsobíme na území celej Slovenskej a Českej republiky. Naše výrobky ponúkame jedine cez sieť našich odberateľov na SK a CZ trhu.

Náš sedací nábytok spĺňa tie najvyššie kritéria kvality a dizajnu na našom a európskom trhu. Naše výrobky sú kontrolované v 3 stupňoch kontroly kde:

  • Prvá kontrola je na vstupe pri šití sedacej súpravy
  • Druhá kontrola je pri čalúnení sedacej súpravy
  • Tretia kontrola je pri balení.

Naše sedacie súpravy sa vyrábajú a predávajú v celej Európskej únii. Naše sedacie súpravy spĺňajú tie najvyššie kritéria zákazníka, či už v materiáloch, výplniach sedacích častí, látkach, kožiach, atď. až po balenie.
Balenie je v 3 vrstvách :

  1. Bublinková fólia
  2. Kartónovy obal a spevnenie rohov
  3. Hrubá fólia (tzv. rukáv) tak, aby bola zaručená bezpečnosť výrobku pri manipulácií.

Firma LC PARTNES garantuje, že naše sedacie súpravy pri dobrom používaní a udržiavaní skutočne budú mať dlhú životnosť s pretrvávajúcim dizajnom, pohodlím a tvarom.
Máme menej ako 1,5% reklamácií, ktoré vznikajú prevažne z dôvodu poškodenia pri preprave, vynášaní a pod.
Záleží nám, aby každý zákazník, ktorý si kúpi našu sedaciu súpravu bol spokojný a využíval naše služby a naše výrobky nie krátkodobo ale dlhodobo.
Už v názve firmy LC PARTNERS sme mysleli na spoluprácu nie iba ako dodávateľ, ale doslova ako partner. To platí pre každý náš výrobok a spoluprácu na celom území SK a CZ.